JMLnet.pl Wersja demonstracyjna Serwisu Aukcyjnego w wersji MULTI firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Sprzedający zaplanował urlop w dniach 07-10-2024 - 09-01-2025. W tych dniach czas realizacji zamówień może ulec zmianie.

Myjka silikonowa zmywak do naczyń gąbka

Ilość odwiedzin:: 31 | ID: 74 | Zgłoś nadużycie

Cena:

19.99 PLN / szt.
+ koszt dostawy od 19.00 PLN
Do zakończenia: 13-04-2024 14:43:50
Sprzedaż zakończona

Kup Teraz


Sprzedający:

świętokrzyskie, Skarżysko Kamienna spacerowa 17

Antybakteryjna silikonowa myjka o szerokim zastosowaniu.Myjka ma grube i miękkie włosie. Wykonana jest z silikonu i dzięki temu jest elastyczna! Podczas mycia łatwo dotrze do wszystkich zakamarków! Skutecznie usuwa brud i tłuszcz z naczyń, a także płytek itp. Myjka świetnie nada się jako łapka żaroodporna, czyścik pędzli! Czyszczenie jest bardzo proste! Po prostu umyj ją pod wodą. Można ją myć nawet w zmywarce. Dużą zaletą jest materiał antybakteryjny, z którego myjka jest wykonana. W przeciwieństwie do konwencjonalnych gąbek nie magazynuje grzybów i bakterii. Myjka silikonowa Właściwości: Wykonana z wysokiej jakości silikonu, który posiada właściwości antybakteryjne, Ergonomiczny kształt, dzięki czemu jest bardzo łatwa w użyciu, Posiada szereg zastosowań: może być używana jako zmywak do naczyń, garnków, ale także jako podkładka lub łapki do przenoszenia gorących garnków, Bardzo łatwa do mycia, wystarczy przepłukać pod bieżącą wodą lub umyć w zmywarce, Posiada uchwyt, dzięki czemu możesz zawiesić ją nad zlewem, Może występować w różnych kolorach, które wysyłamy losowo. Uniwersalne zastosowanie. Może być używana jako zmywak do naczyń, podkładka lub łapki żaroodporne Łatwa do mycia, wystarczy przepłukać pod bieżącą wodą lub umyć w zmywarce
Wpłata na konto bankowe
19.00 PLN
Płatność przy odbiorze
21.00 PLN

Informacja od sprzedającego
1

Gwarancja
2

Zwroty
3

Dodany załącznik
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem